KONST / Litografier / Färglitografi 12533036
nr 1253 3036
Pietro Dalla Santa
(1931-2002), Sverige
Färglitografi, Isbrytare vid Slussen. Signerad, numrerad 98/250. Motivet: 37x53 cm
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 6 maj 2019
kl 19:31:58
5/5 13:50:37
Pietro Dalla Santa
Läs mer om Pietro Dalla Santa